• Свеж
Кошули За Жени Плус Големина Денот На Вљубените Кошула Љубов Срце Печатење Кошула Врвот Маица Краток Ракав Симпатична Графички Маици

Кошули За Жени Плус Големина Денот На Вљубените Кошула Љубов Срце Печатење Кошула Врвот Маица Краток Ракав Симпатична Графички

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

За да ја изберете вистинската големина, проверете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најмногу ви одговара.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата