• Свеж
Chiccall Сончоглед Резервоарот Блузи Жените Смешни Графички Камизола Елек Тренингот Без Ракави Кошула Лето Маица Блузи На Дозвола

Chiccall Сончоглед Резервоарот Блузи Жените Смешни Графички Камизола Елек Тренингот Без Ракави Кошула Лето Маица Блузи На Дозвола

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Сончоглед Печатење Кошула Без Ракави Без Ракави Секојдневен Резервоар Туника Врвови Блузаповеќе проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Тип На Тркалезна Шема : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува1pc Tops Size. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 63см/24.80" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 65см/25.59" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Должина : 67см/26.38" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Должина : 69см/27.17" Големина. : 2xl-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 " Должина : 71cm/27.95 "[Материјал] оваа резервоарска кошула за жени е изработена од висококвалитетен материјал. Мек на допир, удобен за носење, дише и пријателски за кожата. [Натпревар] Одличен летен резервоар блузи лесно спарување со фармерки, кратки, здолниште, спортски панталони, ногарки во секојдневен. [Прилики] летниот резервоар е одличен за училиште, работа, спорт, плажа или секојдневен живот, секојдневен, уличен, дом, одмор. [Најдобар Подарок] овие летни кошули без ракави се многу погодни за дами од сите возрасти. Можете да го купите за себе или да им дадете на овие женски резервоари како подарок на вашата мајка, девојка, пријателка. [Нега На облека] ве Молиме проверете ја табелата со големини во описот на производот пред да купите. Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Сува Рамна, А Не Белило.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата