• Свеж
Летен Преклопен Шуплив Квадратен Врат Без Ракави Ластовичка Елек Маица Жени

Летен Преклопен Шуплив Квадратен Врат Без Ракави Ластовичка Елек Маица Жени

DEN 255.68
Стока
Достапно е за нарачката

Вклучете : 1x Елек маица Табела : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 97cm/38.19" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 102cm/40.16" Должина : 70cm/27.56"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 71cm/27.95"Големина : xxl Биста : 118cm/46.46" должина : 72cm/28.35" Повод : погоден за секојдневно носење, дома, работа, улица, Шопинг, запознавање, патување, ноќен клуб. Кошули Со Долги Ракави Жени Жени Маичка Со Долги Ракави. Лабави Маици.Овие Основни Врвови Можете Да Ги Спарите Под Јакна, Со Фармерки, Хеланки Или Здолниште Во Пролет, Лето, Fall И Зима. Гардероба Што Мора да ја Имате! Маици За Жени Женски Долги Ракави Кошула. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини И Изберете Ја Вистинската Големина. Среќен Шопинг. Летни Женски Кошули Сува Одговара Кошула Жени. Означете : Претстојната Мека Блуза Со Долги Ракави Има Непредвидлива Убавина И Зрачи Со Женственост.Овие Женски Врвови Од Пеплум Покажуваат Поинаков Моден Стил.Деталите За Рафл Полите Го Покриваат Стомакот На Многу Ласкав Начин. Сува Маици Жени Обичен Тренингот Кошули Жени. Материјал : Овие Женски Врвови Се Лесни, пријателски за кожата,еластични, меки и Удобни, Овој Цврст Кардиган На Која било Облека За Стилизирање На Вашиот Изглед Атлетски Носат Жени Жени Рефус.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата