• Свеж
New И Зима Нова 3д Позиционирање Геометриско Печатење Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Жени

New И Зима Нова 3д Позиционирање Геометриско Печатење Тркалезен Врат Маица Со Долги Ракави Жени

DEN 158.08
Стока
Достапно е за нарачката

New и зима ново 3д позиционирање геометриско печатење Тркалезен врат Маица со долги ракави жени. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 61см/24.02" Должина : 65.50 см/25.79"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 103см/40.55" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 66.50 См/26.18"големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 107см/42.13" рамо : 40см/15.75" ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 67.50 см/26.57"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 111см/43.70" РАМО : 41 CM/16.14" ракав : 64cm/25.20" должина : 68.50 Cm/26.97"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115 CM/45.28" РАМО : 42cm/16.54" ракав : 65cm/25.59" должина : 69.50 cm/27.36" ОВОЈ ЖЕНСКИ ВРВ Е толку трендовски и симпатичен, можете да ги спарите Овие странични кошули со фармерки И чизми, толку удобен Изглед! Жените Компресија Кошули Жените Блејзери Работат Повик. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите .Нашата Големина Е Азиска Големина Кратка Маица Маица Жените Графички. Материјал : 95%Полиестер И 5%Спандекс. Полиестерска Ткаенина Што Ја Прави Поудобна Против Кожата. Меки и Удобни-Кошулите Се Многу Удобни за Носење и Нема да се Чувствувате Затегнати Во Пазувите. Брзо Сува Активни Блузи Жените Женски Долги Ракави Кошула. Излегување Блузи За Жени : Врвови На Култури, Летни Памучни Резервоари, Врат На Екипажот, Еднобојна, Основна, Без Ракави, Лабаво Вклопување, Женски Блузи Облечени Секојдневно, Кошули На Плажа, Слатки, Мускули, Атлетски Блузи, Трендовски И Стилски Тенкови За Жени. Високи Женски Кошули Дами Кошула Долг Ракав. Удобно и Меко - Оваа Блуза Од Резервоарот Беше Мека И Паѓа Nicely.It Одлично Е Да Се Носат Секојдневен Или Дури И За Работа Со Џемпер Или Блејзер Или Јакна Краток Ракав Маица Работат Надвор Кошули Жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата