• Свеж
Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

DEN 255.20
Стока
Достапно е за нарачката

Покажете ја вашата весела страна со овој живот на плажа женски графички мета. Одличен дизајн на маица за одмор, плажа или езеро, забава или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон летото или дајте му како совршен подарок за роденден или која било прилика на мајка, ќерка, сестра, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе го земете совршен дизајн на маици за одмор, одење на плажа или езеро, забава или дневно носење. Нашата летна инспирирана облека покажува весел стил на трендовски обична облека . Изберете ја омилената боја на маица и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странични и затегнати вклопки . Достапно во А. Разновидност на бои и големини, вклучително и дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3 XL (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата