• Свеж
Bazyrey Женски Кратки Ракави Врвови Екипажот Вратот Блуза Женски Повик Графички Отпечатоци Летни Туника Маици Црвена XS

Bazyrey Женски Кратки Ракави Врвови Екипажот Вратот Блуза Женски Повик Графички Отпечатоци Летни Туника Маици Црвена XS

DEN 264.96
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Кратки Ракави Врвови Екипажот Вратот Блуза Женски Повик Графички Отпечатоци Летни Туника Маици. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерските Ракави : Краток Стил На Вратот На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Графички Отпечатоци Дебелина : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : Изработена Од Полиестер,растеглива ткаенина за дишење,мала тежина и добро се вклопуваат чувајте кул во текот на целото лето. Карактеристики : Нашиот дизајн е едноставен и модерен, ве прави да изгледате слатко и трендовски . Уникатниот дизајн вклучува : Вратот На Екипажот,Краток Ракав, Графички Отпечатоци ,Блуза, е многу ласкав за повеќето типови на тело. Натпревар : кошулите за жени лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата