• Свеж
Начин да го прославите Graphенскиот ден на краткиот ракав на Денот на Свети Патрик

Начин да го прославите Graphенскиот ден на краткиот ракав на Денот на Свети Патрик

DEN 255.20
Стока
Достапно е за нарачката

Земете зелена боја и во богата ирска традиција, бидете подготвени да славите со овој начин за да ги прославите женските графички маички на Денот на Свети Патрик. Овие графички тимови имаат стилски ирски тематски графики со најразлични техники на мастило, фолија и сјај, совршени за празниците на Денот на Свети Педи. Набавени од рециклирани материјали што ги прават овие тимови „зелени“ на повеќе начини од еден! Со јака на вратот на екипажот, и полу-опремено ова е една мета што ќе ја сакате да ја носите одново и одново. Бидете сигурни дека не пропуштате! Покажете го вашиот ирски ентузијазам со овој начин да ги прославите женските графички маички на Денот на Свети Патрик. 80% рециклиран полиестер / 20% памук. S-XXL. Полу-опремени. Јака на вратот на екипажот. Кратки ракави. Достапно во различни графички дизајни со техники на фолија, мастило и сјај. Машина за перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата