• Свеж
Комо Blu Athleisure Basic маица пакет

Комо Blu Athleisure Basic маица пакет

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа основна маица прави одличен главен дел во плакарот на сите. Носете го за време на викендот со омиленото дно и одлична патики. Изградете ги вашите основи почнувајќи со оваа маица од COMO Blu. Класичниот дизајн на кратки ракави и ткаенината со памук-мешавина се комбинираат за разноврсна маичка за да ве носи низ целодневните работи, активности и многу повеќе. Оваа маичка може да се спари со најразлични панталони и шорцеви. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж. Долги ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со долги ракави на жените од Комо Блу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата