• Свеж
Маичка за перформанси на жените во Авиа

Маичка за перформанси на жените во Авиа

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Едноставно, но трендовски! Tee Performance Performance е главен предмет што треба да ја поседува во неколку бои. Меките ткаенини на ткаенината Хедер за да ве одржат суви и удобни, додека непроaирниот вметнување на задната мрежа нуди дополнителна вентилација. Високо-ниската линија на HEM додава одредена женственост и покриеност на грбот на оваа мета. Имајќи ја предвид одржливоста, оваа мета се прави делумно со рециклиран полиестер. Мека ткаенина на Хедер. Рециклирана полиестерска ткаенина. Детали за ласкави цвест. Назад мрежа за вентилација. ДОГОВОР. Направено во Египет. Тело 50% рециклиран полиестер 50% полиестер, мрежа - 91% полиестер 9% спандекс. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Не користете омекнувачи. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата