• Свеж
Круни Маици Испрати Тестенини Смешни Мем Маица

Круни Маици Испрати Тестенини Смешни Мем Маица

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши маици се испечатени со еколошко, водено мастило на лесни и дише мешавини од памук/памук кои ќе ви помогнат да ја изразите вашата посебна личност. Тие се дизајнирани и печатени во САД и ние обезбедуваме слики одблизу за да ви дадеме најдобар поглед на вистинската графика на артиклите. Се гордееме со нашите производи и сакаме да имате најдобро искуство, па доколку има проблеми со предметот, печатењето или испораката, не двоумете се да контактирате со нас! ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Модерен Фит Унисекс крој одговара точно на големината за мажи. Жените можат да нарачаат една до две големини надолу од нивните вообичаени за супер слатко, удобно вклопување доколку барате цврст изглед кој одговара на формата, изберете ја вашата вообичаена големина Кај Јуниорите. Табела со големини вклучена во фотографии со ставки за двете намалувања. ПРЕКРАСЕН КВАЛИТЕТ : сите цврсти бои се супер-меки, памук со прстен; сивите се мешавина од памук/полиестер со истиот прстен, финиш со мазна текстура. Дизајниран и печатен во САД со нетоксични мастила на база на вода. Печатењето директно до облека дише и се движи со ткаенината; некои стилови потресени за гроздобер изглед. Машинско перење во ладна вода, внатре кон надвор за да го зачувате печатењето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата