• Свеж
Бадиминцл Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Маица Што Одговара На Бојата Тенок Врв

Бадиминцл Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Маица Што Одговара На Бојата Тенок Врв

DEN 300.64
Стока
Достапно е за нарачката

Функција : 1. Модни женски врвови 2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни 3. Високо квалитетно производство 4. Должината на предниот дел е висока и ниска, и постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластан Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : Сезона на миење машини : пролет, лето, Size Големина : вистинска големина ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутер жени врвна Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 72см/28.35". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 51см/20.08 " Должина : 74см/29.13". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 52cm/20.47 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 53cm/20.87 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 54cm/21.26 " Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 55cm/21.65" Должина : 78cm/30.71 " оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Оваа лесна облека нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата