• Свеж
Женски Врвови Женска Мода Секојдневен Лабав Круг Вратот Пердув Печатење Краток Ракав Маица Врвот

Женски Врвови Женска Мода Секојдневен Лабав Круг Вратот Пердув Печатење Краток Ракав Маица Врвот

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Мода Обична Лабава Тркалезна Маица Со Пердуви Со Пердуви со Кратки Ракави проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики.1. Лесен материјал, супер мек, ве одржува топло и стилски во текот на целиот ден.2. Применливи прилики. Секојдневно носење, кариера, запознавање, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Лесно е со чизми, фармерки и хеланки за стилски изглед во пролет, fall и зима.3. Врвот може совршено да се совпадне со вашите омилени фармерки, панталони итн. Рачно перење/машинско перење на ниско ниво, не избелувајте, избегнувајте изложување, висат на суво.4. Карактеристики Секојдневен стил покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додава елеганција и мода смисла. Меко и удобно, ќе се заљубите во него кога ќе го примите5. Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Информации За Производот.Пол : Женска Пригода : Случајна Должина : Нормална Погодна за толпата : големина метод на умерено перење : миење раце со ладна вода, закачување или сушење на права линија што добивате?1пц жени tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.37"43cm/16.93"19.5 cm/7.68"67cm/26.38"M104cm/40.94"45cm/17.72"19.5 cm/7.68"68cm/26.77"L112cm/44.09"48cm/18.90"20.5 cm/8.07"70cm/27.56"XL120cm/47.24"52cm/20.47"21.5 cm/8.46"71cm/27.95"XXL128cm/50.39"55cm/21.65"22.5 cm/8.86"72cm/28.35"XXXL136cm/53.54"59cm/23.23"23.5 cm/9.25"73cm/28.74" Женски Врвови. Класичен И Моден Дизајн. Совршен Подарок. Повеќебоен За Избор. Дише И Удобно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата