• Свеж
Регата Жените Антверпен Марл Маица

Регата Жените Антверпен Марл Маица

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер100гсмдизајн : Марл, Обичен Деколте : Тип На Ракав На Екипажот : Технологија На Ткаенина Со Кратки Ракави : Антибактерискибрзо Суво, Рефлектирачко, Истегнување. УТРВ7854. 100% Полиестер. Регата Жени/Дами Антверпен Марл Маица. Повик. Спорт. Теретана. Лето. Жени. Женски. Црно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата