• Свеж
Време и време женски екипаж на екипажот со кратки ракави

Време и време женски екипаж на екипажот со кратки ракави

DEN 475.36
Стока
Достапно е за нарачката

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на времето и екипажот на Тру. Не сме сигурни што најмногу го сакате… Лесното вклопување, текстурираниот дизајн или на кое било место, правење на кој било став на овој разноврсен ТЕЕ. Лизгајте го на соло за без напор почеток на која било облека или поставете ја и додадете поп -боја на кој било изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : слаба текстура; меко чувство. Екипажот е за жени од време и Тру.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата