• Свеж
Гилдан Женски Перформанси Маица 2-Пакет

Гилдан Женски Перформанси Маица 2-Пакет

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; својства на фитил; антимикробни својства; двоен игла обложени 1/2 ракави и долниот раб; ребро плете 5/8 јака (без врвен бод); странично обложено со заострено вклопување; Гилдан Женски Перформанси Маица 2-Пакет. Перформанси Маица. 2-Пакување. Женска Маица. Гилдан Маица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата