• Свеж
Дизни Енканто-Домашен Сладок Дом-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Дизни Енканто-Домашен Сладок Дом-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Енканто - Домашен Сладок Дом на дизни-Женски Графички Маички Со Кратки Ракави Класичен Фит Понуден во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Дизни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата