• Свеж
Женски Кошули Со Долги Ракави Голем Краток Ракав Маица Со Букви Тркалезен Пуловер На Вратот

Женски Кошули Со Долги Ракави Голем Краток Ракав Маица Со Букви Тркалезен Пуловер На Вратот

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1пц Жените Врвот. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 19см/7.48" должина : 67СМ/26.38"Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" Рамо : 49см/19.29" ракав : 20см/7.87" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 51см/20.08" РАКАВ : 21СМ/8.27" должина : 71см/27.95"големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" рамо : 53см/20.87" РАКАВ : 22см/8.66" должина : 73см/28.74" маици со долги ракави за жени. Женски Блузи И Маици. Женски Обични Лабави Маици Долги Ракави Пуловер Туника Врвови. Повод : Едноставниот Дизајн Го Прави Добар За Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Упатство за големина-Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата Детална Табела со Големини под описот на производот Или Последната Слика На Производот пред Да Ја Купите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата