• Свеж
Аквагард Женска Чешлана Маица Со Долги Ракави

Аквагард Женска Чешлана Маица Со Долги Ракави

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Останете ладни и удобни во секое време со овие меки маици со долги ракави. Совршено како празна кошула или облечете ги со везење на вашето корпоративно лого. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули се нежно обликувани за класично женско вклопување. 100% Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 5,5 мл., 100% чешлан прстен-откачи Памучна Маичка Маица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата