• Свеж
Фетерна Женска Мода Секојдневен Темперамент Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Цврста Боја Памучна Маица Од Коноп Врвен макси фустан за жени

Фетерна Женска Мода Секојдневен Темперамент Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Цврста Боја Памучна Маица Од Коноп Врвен макси фустан

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Мода Секојдневен Темперамент Кружен Врат Со Кратки Ракави Со Цврста Боја Памучна Маица Од Коноп Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезона, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршено за улица, секојдневно, забавно, сигурно ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut И Зима Пол : Женска Прилика : дневен/уличен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths4634114cm/44.88"26cm/10.24"48cm/18.90"60cm/23.62"M6836118cm/46.46"27cm/10.63"49cm/19.29"61cm/24.02"L81038124cm/48.82"28cm/11.02"50cm/19.69"62cm/24.41"XL101240130cm/51.18"29cm/11.42"51cm/20.08"63cm/24.80"XXL121442136cm/53.54"30cm/11.81"52cm/20.47"64cm/25.20"XXXL141644142cm/55.91"31cm/12.20"53cm/20.87"65cm/25.59" лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата