• Свеж
Ниво На ДРВО Отклучено 10-Ти Роденден Годишно Момче Подароци Гејмер Маица

Ниво На ДРВО Отклучено 10-Ти Роденден Годишно Момче Подароци Гејмер Маица

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис На Производот. Здраво, Добредојдовте Да Посакате Дрво!Ви носиме неколку видови дизајни На Маици, тие се погодни за мажи и жени, момчиња и девојчиња, се надевам дека ќе ви се допаднат, благодарам!. 1.Празник Подароци : . Забава и уникатен денот На Таткото Или Божиќ И роденден маица за секој татко, сопруг или татко.Ова е неверојатен роденденски подарок или божиќен подарок за татковците и дедовците и пријателите и семејството. денот на таткото подароци под 3 30.Ќе им се допадне оваа забавна маица!. 2. Геј краток ракав : . Совршен подарок за геј, лезбејки и бисексуалци, геј знамиња на гордоста. Летајте со знамето на гордоста на виножитото со овој подарок за геј гордост. Совршен е за секој Кој Е Геј, лезбејка, Бисексуалец, Трансродов, Асексуалец или Пансексуалец. Направете ја оваа национална кошула за еднаквост на лгбтк дел од вашите додатоци за геј гордост денес. 3. Маици полни со личност : . Женска Т-шисрт и Машка Т-шисрт-разновидни интересни обрасци и текст, повеќе покажете ја вашата личност, одразувајќи ја вашата љубов кон животот и соништата! ЦВРСТИ БОИ : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : ние ги произведуваме нашите маици за да бидеме најдобри супер меки висококвалитетни кошули. Тие се направени од памук со прстен за да го добијат тоа удобно гроздобер вклопување и чувство. Растегливиот материјал ќе одговара на секоја форма на телото за да изгледате најдобро. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : ние ги печатиме нашите графички маици со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени за секоја пригода.Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. МЕТОД НА ЧИСТЕЊЕ : машина за перење; внатре во ладна вода, висат сува. ПОМОГНЕТЕ ДА ЈА СПАСИТЕ ПЛАНЕТАТА : ја сакате својата земја и вашата кошула треба да ја покаже. Носете ја оваа кошула за да создадете подобра иднина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата