• Свеж
Гилдан Г Возрасни Ултра Памучна Маица

Гилдан Г Возрасни Ултра Памучна Маица

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

6 мл., 100% ПАМУК во САД; Грејачите и безбедносните бои се 50/50; Сивата Пепел е 99/1; Спортска Сива Боја Направена со одржливо и прилично одгледуван ПАМУК во САД; етикета со Солза; Ракав Со Двојна игла И долниот раб; Беспрекорна двојна игла 7/8" јака; Залепен врат и раменици; Безбедносната Зелена Боја е во согласност СО стандардите ЗА висока видливост НА АНСИ / ИСЕА 107; процесот на производство КОРИСТИ 45% Обновлива Енергија; инвестициската програма на гилдан во заедницата Го Поддржува Образованието, животната средина, хуманитарната Помош и активното живеење во заедниците во КОИ работиме; гилдан г200 возрасна ултра памучна маица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата