• Свеж
Време и време женски макси фустан со кратки ракави

Време и време женски макси фустан со кратки ракави

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Запознајте го вашето ново летно униформа-време и лесно облечен во макси фустан на TRU нуди без напор полиран изглед кој работи за ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5â 10â и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Макси. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки, манжетни ракави на Долман. Ockебови : 2 странични џебови од цвест. Карактеристики : V-врат; криви полите со странични парчиња. Maxенски краток ракав макси фустан од време и Тру.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата