• Свеж
дрпгунли Летен Фустан Сарафан Лабав Фустан Без Ракави Цветен Принт V Врат Шуплив Фустан На Плажа Мини Фустан Фустани За Жени Обични Црвени С

дрпгунли Летен Фустан Сарафан Лабав Фустан Без Ракави Цветен Принт V Врат Шуплив Фустан На Плажа Мини Фустан Фустани За Жени

DEN 335.84
Стока
Достапно е за нарачката

Questrates € овој секојдневен Летен Макси Фустан опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. Големина : М - Биста : 100см/39,37" - - - Рамо : 41,5 см/16,34" - - - Должина : 88см/34,65". Прилично декоративно копче може да ја покаже вашата личност.Сарафан За Жени Летен Лабав Фустан Цветен Принт Без Ракави V Врат Шуплив Фустан На Плажа Мини Фустанпреференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.52" - - - Должина : 92cm/36. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.46"-Рамо : 46cm/18.93" - - - Должина : 90см/35. Тоа е совршена декорација .Големина : С-Биста : 94см/37.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата