• Свеж
Базиреј Женски Фустан,Секојдневни Фустани За Жени Летни Фустани Новодојденци Фустани На Плажа Фустани Со Врат На Екипажот А-Линија Фустан Без Ракави Печатен Фуста

Базиреј Женски Фустан,Секојдневни Фустани За Жени Летни Фустани Новодојденци Фустани На Плажа Фустани Со Врат На Екипажот А-Линија

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женски Секојдневен Печатење Голем Полите Фустанбран Тркалезен Врат Без Ракави Долг Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Spandex Colors : Црна Големина : Должина На Ракавот : Должина Без Ракави : Стил На Максидрес : А-Ленено Деколте : Шема На Вратот На Екипажот : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Лето Повод : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. 97% Полиестер, 3% Спандекс. Женски Секојдневен Печатење Голем Полите Фустанбран Тркалезен Врат Без Ракави Долг Фустан. Екипажот Вратот А-Линија;Шопинг Печатени Летни Фустани. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани. Женски Летни Фустани Без Ракави ;Макси Летни Фустани ;Секојдневни Фустани за Жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата