• Свеж
Женски Фустани Засечен Врат Печатени Макси Должина На Глуждот Обичен Летен Фустан Без Ракави Црн 4xl

Женски Фустани Засечен Врат Печатени Макси Должина На Глуждот Обичен Летен Фустан Без Ракави Црн 4xl

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа модна Ткаенина за фустан со Врат е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : Полиестер-Должина : Должина На Глуждот. - Должина на ракавот : Без Ракави. - Стил На Облекување : Макси. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 30266 Фустан. Големина : С Големина НА САД : 4 Биста : 90см/35,4" Должина : 143см/56,30" Големина : М Големина НА САД : 6 Биста : 96см/37,80" Должина : 144см/56,69" Големина : Л Големина На САД : 8 Биста : 101см/39,76" Должина : 145см/57,09" Големина : XL Големина НА САД : 10 Биста : 106см/41.73" Должина : 146cm/57.48" Големина : xxl us големина : 12 биста : 111cm/43.70" должина : 147cm/57.87" големина : xxxl сад големина : 14 БИСТА : 116cm/45.67" должина : 148cm/58.27" големина : xxxxl САД ГОЛЕМИНА : 16 Биста : 121cm/47.64" должина : 149см/58.66" големина : ххххххл големина на сад : 18 биста : 126см/49.61" Должина : 150см/59.06" ● "материјал" : полиестер.Моден стил,удобен. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : мал црн фустан;коктел фустан;завиткајте фустан;фустан со маица;фустани за работа;цветни фустани;работен фустан;лелеав фустан;фустани од жени;женски фустани;фустани;женски фустани;бел фустан жени;матурски фустан;породилен фустан;летен фустан;сарафани за жени;бел фустан;фустан за матура;фустан;фустан за матура;макси фустан;коктел фустани;женски фустани;фустан;женски летен фустан;сарафани за жени;женски секојдневни фустани;фустан лето;летен фустан жени;летни фустани;летни фустани;.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата