• Свеж
А Коверти, 3 4, Кафеава Крафт, 250 Пакет, Кафеава Крафт Рециклирани

А Коверти, 3 4, Кафеава Крафт, 250 Пакет, Кафеава Крафт Рециклирани

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Џем Хартија Кафеава Крафт Хартиена Кеса Рециклирани Пликови Со Покани А9 со големина од 5,75 х 8,75 инчи, што ги прави идеални за стандардни и малку поголеми честитки и покани! Овие пликови со директно размавта имаат сигурни затворачи за џвакање за да ги чуваат испратените предмети безбедни во транспортот! Продадени во значителни, па дури и пакувања што содржат по 250 пликови, овие пликови се одлични за голем број цели за испраќање! Секој од нив е направен од текстура 100% рециклирана еколошка хартија. Оваа хартија и природната кафеава боја на пликовите им даваат рустикален, но сепак гроздобер и класичен изглед што ќе ги направи да се истакнат на вашите примачи. Големина : 5,75 во х 8,75 Во Боја : Кафеава Крафт Хартиена Кеса Рециклирана Количина : 250 Боја : Кафеав Крафт. Големина : А9 (5,75 х 8,75 инчи). Количина : 250 по кутија. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе. Карактеристики на пликот : директно затворање на гума за џвакање, висококвалитетна Мазна завршна хартија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата