• Свеж
Машка И Голема Машка Автентична Маичка Со Долги Ракави, До Големина 3XL

Машка И Голема Машка Автентична Маичка Со Долги Ракави, До Големина 3XL

DEN 208.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ханес Автентична Маица Со Долги Ракави За Мажи Со Големина до 3 XL - 6 мл./yd2, 100% претходно намалена Памучна Јагленова хедер, Оксфорд Греј, Безбедносно Зелена И Безбедносна Портокалова боја се 60/40 Памук/Полиестерлајт Челик и Пепел се 90/10 памук/полиестеркласичен фитсет-во 1x1 ребрести екипаж-ткаенина лента за вратот за удобностдвоена игла дното хемрибирани манжетни квартот го претвори телото во транзиција за да ја откинете етикетата роса130. Ханес Автентична Маица Со Долги Ракави. Среден слој. Јакна. Пешачење. Зимски Секојдневен. Мажи. Машко. Морнарица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата