• Свеж
Лесни Чевли Мажи Спортски Тренинг Патики Обични Мажи Чевли Секојдневно Сиво 44

Лесни Чевли Мажи Спортски Тренинг Патики Обични Мажи Чевли Секојдневно Сиво 44

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : . Пол : Мажи, Момчиња. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : ЕВА. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 2,5 см/0,98". Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Обични Чевли За Патики За Табела Со Мензиза : . Големина : 40 САД : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25,0 см ЦН : 250 Должина На Стапалото : 25 см/9,8"Големина : 41 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 ЕУ : 39,5 ЈП : 25,5 см ЦН : 255 Должина На Стапалото : 25,5 см/10"Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЈП : 26,0 см ЦН : 260 должина на стапалото : 26СМ/10.2"ГОЛЕМИНА : 43 сад : 10.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 еу : 41 јп : 26.5 см цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26.5 СМ/10.4"ГОЛЕМИНА : 44 сад : 11 велика британија : 8 еу : 42 јп : 27.0 см цн : 270 ДОЛЖИНА на стапалото : 27СМ/10.6"ГОЛЕМИНА : 45 сад : 11.5 велика британија : 8.5 еу : 43 ЈП : 27.5 СМ ЦН : 275 нога должина : 27.5 См/10.8" погоден за одење на отворено,забава,ОДМОР,ЗАБАВА,РАБОТА,СВАДБА и ДРУГИ ПРИЛИКИ,цврста и стилска боја. Папучи За Патики За Мажи. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Патики Влошки Мажи. Мрежест Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото И-3 Машки Патики. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Воздух 1 '07 Машки Патики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата