• Свеж
Лукс® Машки Shoesен Чевли

Лукс® Машки Shoesен Чевли

DEN 751.84
Стока
Достапно е за нарачката

Трендсет во удобност Во Мук лукс® Машки shoesенски чевли. Оваа спортска патика обезбедува крајна тврдина со вештачки велур материјал, чипка напред и влошка од пена. Избришете со влажна крпа за чистење, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov -Издржлив Гумен Ѓон -100% Полиестерска Влошка -100% Полиуретанска Горна -100% Полиестерска Обвивка-Американски Машки Цели Големини 9-13-достапни се повеќе опции за боја Muk LUKS® Машки Shoesен Чевли.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата