• Свеж
Realtree Antler Лесно Структурирана Капа Во Бејзбол Стил, Морнарица, Возрасни

Realtree Antler Лесно Структурирана Капа Во Бејзбол Стил, Морнарица, Возрасни

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Цврста задна капа Од Вистинско Дрво е совршен додаток на секоја вредна колекција на отворено. Висококвалитетната измиена ткаенина од дињи обезбедува стил и дишење. Оваа шапка на морнарицата со 6 панели има везено лого на рогови со повеќе Бои со Повеќе Бои на предната страна. Прилагодливиот ремен за навивање со врежано затворање на метална брава ви овозможува да бирате во совршено вклопување. • 6-Панел Realtree Camo Шапка. • Изработени Од Тврд Пигмент Обоена Ткаенина Од Ткаенина. • Лесно Структурирани Предни И Задни Панели. • Прилагодлив Ремен За Навивање со Врежано Затворање На Метална Брава. • Официјално Лиценциран Недвижен Производ. • Низок Профил. • Пред-Закривен Визир. • Зашиени Дупки. • Црна Лента За Пот. • Везени Realtree Рогови Логото.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата