• Свеж
Недефинирани Подароци Дајерсбург Фудбал Мамо Дуксер Со Качулка Пуловер

Недефинирани Подароци Дајерсбург Фудбал Мамо Дуксер Со Качулка Пуловер

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Вајт Дајерсбург Фудбал Мајка Худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Фудбалската Мајка Дајерсбург отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата