• Свеж
3xl Таунер Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

3xl Таунер Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Белиот Градоначалник Кали Стил дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Таунер Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата