• Свеж
Вранглер Машки И Големи Машки Опуштени Фит Фармерки Со Флекс

Вранглер Машки И Големи Машки Опуштени Фит Фармерки Со Флекс

DEN 239.68
Стока
Достапно е за нарачката

Опуштените Фармерки на вранглер Со 5 Ѕвезди сега доаѓаат во ажуриран тексас со навестување на истегнување. Сеуште го добивате класичното опуштено вклопување што го сакате, со дополнителна флексибилност на конструкцијата на тексас што се протега. Лесно за мешање и совпаѓање за секој изглед, овие фармерки се совршен додаток на секој плакар. Материјал : 99% Памук/1% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено преку седиштето и бутот. Затворање : копче напред со патент мува. Џебови : 5 џеб стил. Карактеристики : истегнете тексас ткаенина. Стил# 97ФКСВМД. Вранглер Флекс Фармерки За Мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата