• Свеж
Машки Мрежести Шупливи Маици Со Долги Ракави Што Дишат Видете Низ Врвовите Пуловер

Машки Мрежести Шупливи Маици Со Долги Ракави Што Дишат Видете Низ Врвовите Пуловер

DEN 324.00
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5xl Ткаенина Материјал : 100% Полиестер Соодветен Тип : Fit Style : Основна Прилика : Шема На Слободно Време : цврста дебелина на бојата : Умереност Боја : Бела,Вклучен е летниот врвен пакет на Black Men : 1 * Tops Please забелешка : Благодарение на вашето разбирање, големината може да биде 2 см / 1 инч неточна поради рачни МЕРЕЊА. Внимание : . 1.Ве молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. 2.Големината може да биде неточност од 2 см/1 инч поради мерка на раката, Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за вашето разбирање!. 3.Предлог за ладна вода рака washing.It може да им помогне на предметите да ја задржат својата форма.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата