• Свеж
Мажи 6. оз. Ултра Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

Мажи 6. оз. Ултра Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; снимено рамо до рамо; ребрести манжетни;? јака; Сивата Пепел е 99/1; Спортската сива е 90/1; Темната Хедер, Безбедносната Зелена И Безбедносната Портокалова се 50% Памук, 50% полиестер; Гилдан Менс 6,1 мл. Ултра Памучна Маица Со Долги Ракави 2 Пакување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата