• Свеж
Аквагард Машки Фин Дрес Долг Ракав-Пакет

Аквагард Машки Фин Дрес Долг Ракав-Пакет

DEN 1495.68
Стока
Достапно е за нарачката

Класичната удобност ја исполнува бојата со меките маици на вратот на овие мажи. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули со Долги Ракави обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл. 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес-Маица Маица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата