• Свеж
Педорт Кошули За Мажи Трендовски Летни Машки Суви Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави, Лесни Маици За Мажи Тренингот Секојдневен Бел, М

Педорт Кошули За Мажи Трендовски Летни Машки Суви Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави, Лесни Маици За Мажи Тренингот Секојдневен

DEN 127.20
Стока
Достапно е за нарачката

Сезона : Сите Сезони. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина на ракавот : табела Со Долги Димензии : . Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо До Ракав : 34см/13.39" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 116см/45.67" Рамо До Ракав : 36см/14.17" Должина : 74см/29.13"Големина : XL Биста : 122см/48.03" Рамо До Ракав : 38см/14.96" должина : 76см/29.92"големина : ххл биста : 130см/51.18" рамо до ракав : 40см/15.75" должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 138см/54.33" рамо до ракав : 42см/16.54" должина : 80см/31.50" достапно И Во Редовна И во голема и висока големина. Секојдневна и разноврсна, оваа атлетска џебна маичка со кратки ракави со редовно вклопување е направена со удобен памук што ги отстранува перформансите. Машки Атлетски Фитил Перформанси Обична Маица Со Кратки Ракави Има Прави ракави и полите, џебна маица без ознаки. Овие класични машки суви џебни маици имаат целосно памучна конструкција и деколте без ознаки за удобност. Карактеристики на изведба. Не вашиот просечен шорцеви ракав џеб маичка. Направена со материјали за отстранување на влага во перформансите, оваа кошула ќе ве одржува ладни и суви, дури и преку најтешките работни места,теретана, тренинг или атлетска активност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата