• Свеж
Хеи_к Машка Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Печатење Блузи поло маици за мажи

Хеи_к Машка Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Печатење Блузи поло маици за мажи

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Хеи_к Машка Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Блузи поло маици за мажи} Материјал : Меки И удобни кратки ракави хенли лен кошули за мажи,лесни и дише,не се намалуваат и бледнеат, отстранувајќи ја Влагата.★. Дизајн на стил : Машки кошули за вратот хенли,Лежерна машка ленена кошула со кратки ракави со џебови на градите,Преден Дел На Копчето,Јака За Држење, избрани детали за копчето.Цврсти Бои,. ●Натпревар : овие стилски тенки кошули со кратки ракави може лесно да се совпаднат со панталони за облекување,панталони,фармерки и чино. ●Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење etc.It е подарок што ќе ги задоволи вашиот син, сопруг, татко и пријатели. ● Висококвалитетна ткаенина за удобна и долготрајна облека.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата