• Свеж
Мажи Кратки Ракави Хенли Лето Маици, Машки Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Блузи

Мажи Кратки Ракави Хенли Лето Маици, Машки Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Писмо Печатење Блузи

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.Атрибути на производот : Меко и удобно : Рачно перење или машинско перење.Стил : англиски стилшопинг категорија : млада мода (18-24 години)Стил : маица тип на јака : тркалезна должина на вратот : краток ракав облечен во шамија : без шамија : пуловер дебелина : нормален опсег на вратот : 1-3соодветна сезона : пролет и aut главен состав на ткаенина : име на памучна ткаенина : мешавина на хемиски влакна применливо сценарио : стил на движење детали : блокирање на бои верзија : гроздобер стил на џеб за облека За раменици : Без боја на џеб : видете детали големина : видете детали погоден за : тинејџери пакет : маица со големина на кошула length Length S106cm/41.73"32cm/12.60"70cm/27.56"M112cm/44.09"33cm/12.99"72cm/28.35"L118cm/46.46"34cm/13.39"74cm/29.13"XL124cm/48.82"35cm/13.78"76cm/29.92"XXL132cm/51.97"36cm/14.17"78cm/30.71"XXXL140cm/55.12"37cm/14.57"80cm/31.50"XXXXL148cm/58.27"38cm/14.96"82cm/32.28"XXXXXL156cm/61.42"39cm/15.35"84cm/33.07"XXXXXXL164cm/64.57"40cm/15.75"86cm/33.86" Големина : SBust : 106cm/41.73"должина На Ракавот : 32cm/12.60"Должина : 70cm/27.56"Големина : MBust : 112cm/44.09"должина На Ракавот : 33cm/12.99"Должина : 72cm/28.35"Големина : LBust : 118cm/46.46"должина На Ракавот : 34cm/13.39"должина : 74cm/29.13"Големина : Xlbust : 124cm/48.82"должина на ракавот : 35cm/13.78"должина : 76cm/29.92"Големина : xxlbust : 132cm/51.97"должина на ракавот : 36cm/14.17"должина : 78cm/30.71"големина : xxxlbust : 140см/55.12"должина на ракавот : 37см/14.57"должина : 80см/31.50"големина : xxxxlbust : 148см/58.27"Должина на ракавот : 38см/14.96"должина : 82см/32.28"големина : xxxxlbust : 156см/61.42"должина На Ракавот : 39см/15.35"должина : 84см/33.07"Големина : Xxxxxlbust : 164см/64.57"должина на ракавот : 40см/15.75"должина : 86см/33.86" материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен, дише, мек, пријатен, пријателски за Кожата. Повод : Погоден за секојдневно секојдневно, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, на отворено, клуб за носење. Најдобрите подароци за жените. Појавување : едноставните основни маици се совршени со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед. Мора да имате женски летни врвови во вашата гардероба. Инструкции за перење : Машина Или рачно перење со ладна вода, закачете или исушете ја линијата, без белило, без суво чистење. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата