• Свеж
Хессуно Машка Муслиманска Наметка Middleпска Средна Наметка Тенок Фит Долг Ракав Извезен Стоечки Врат Долга Кошула Модна Секојдневна Наметка

Хессуно Машка Муслиманска Наметка Middleпска Средна Наметка Тенок Фит Долг Ракав Извезен Стоечки Врат Долга Кошула Модна Секојдневна

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 46см/18.11" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 148см/58.27"Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 64см/25.20 "Должина : 150см/59.06"Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 152cm/59.84" Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 66cm/25.98 "Должина : 154cm/60.63"Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82" Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 156cm/61.42"Машка Муслиманска Наметка Middleпска Средна Наметка Тенок Фит Долг Ракав Извезен Стоечки Врат Долга Кошула Модна Секојдневна Наметкарактеристики : изработен е од висококвалитетни Материјали, свеж и дише, НЕ Е ЛЕСЕН За Пилинг, НЕ Е ЛЕСЕН ЗА ВКЛОПУВАЊЕ, ИЗДРЖЛИВ и удобен.Designпски стил, Муслиманска облека, кошула, дизајн на копче за јака, лабаво вклопување, долги ракави.Можете да го спарите со фармерки, панталони или јакни, тексас јакни или долниот слој наrenchови за да создадете модерен look.It е идеален избор за секојдневно слободно време, улица и работа. Минималистичкиот дизајн ве прави попривлечни, и ќе ми се допадне!Машина за перење. Ве молиме изберете Ја Вашата Големина според нашата Слика На Табелата Со Големини.Сезона : пролет/лето/aut/зимски пол : малеокација : отворено, слободно време, дневно материјал : должина на Памучни Ракави : тип на шема со долги ракави : цврст стил на боја : мода и слободно време : Дебелина : стандарден метод на перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 машка облека изработена е од висококвалитетни Материјали, свежа и дише, не е лесна за пилинг, не е лесно да се вклопи, издржлив и удобен. Designпски стил, Муслиманска облека, кошула, дизајн на копче за јака, лабаво вклопување, долги ракави. Можете да го спарите со фармерки, панталони или јакни, тексас јакни или долниот слој наatsови за да создадете модерен изглед. Тоа е идеален избор за секојдневно слободно време, улица и работа. Минималистичкиот дизајн ве прави попривлечни, и ќе ми се допадне!. Машина за перење. Ве молиме изберете Ја Вашата Големина според нашата Слика На Табелата Со Големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата