• Свеж
Докери Машки Класичен Плисиран Лесен Каки Со Истегнување

Докери Машки Класичен Плисиран Лесен Каки Со Истегнување

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Лесна нега, лесно носење. Кога поводот бара полиран изглед, овие разноврсни каки ќе ве одржат да изгледате стилски цел ден. Сега со додадено истегнување, без технологија За Брчки и Појас За Удобност При Движење, овие панталони се моментални омилени. Нашето Големо супер меко чувство. Измијте И Исушете Внатре Со Слични Бои; Отстранете Веднаш. Онлајн Ексклузивни. Не смее да се враќа или разменува во продавниците.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата