• Свеж
Сусам Улица Машки Колачиња Чудовиште Печати Панталони За Спиење, Големини С-2ХЛ

Сусам Улица Машки Колачиња Чудовиште Печати Панталони За Спиење, Големини С-2ХЛ

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ном, ном, ном. Подгответе се за спиење во сладок стил со Панталони За Спиење Со Чудовиште Од Колачиња. Овие кул и шарени панталони за спиење се супер-меки, тотално удобни и имаат привлечен принт со омилениот карактер за јадење колачиња на сите. Идеален избор за спиење или опуштање на денот. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил на влечење; еластичен појас со вратоврска за врвка. Џебови : Никој. Карактеристики : Целокупно печатење; супер-меко чувство. ● Работилница За Сусам, Сите Права Се Задржани. Колаче Чудовиште Печати Панталони За Спиење За Мажи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата