• Свеж
Симпсонови Хомер Машки Панталони За Спиење Со Крофни

Симпсонови Хомер Машки Панталони За Спиење Со Крофни

DEN 575.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ву-ху! Иконскиот, омилен лик На обожавателите Хомер Симпсон е прикажан во шарени отпечатоци на овие машки панталони за спиење, што ги прави одличен додаток на вашата облека за спиење. Со еластичен струк и врвка за удобно, прилагодливо вклопување, тие ќе бидат одличен избор за време на спиење или одмор. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил На повлекување со еластичен струк за дополнителна удобност. Карактеристики : Сите детали за печатење. ● Фокс Филмска Корпорација Од Дваесеттиот Век, Сите Права Се Задржани. Машки Хомер Симпсон Панталони За Спиење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата