• Свеж
Крај На Земјиштето Машки Шорцеви За Истегнување На Палубата

Крај На Земјиштето Машки Шорцеви За Истегнување На Палубата

DEN 223.68
Стока
Достапно е за нарачката

Совршени за таа скара во дворот или викенд на езерото, шорцевите на палубата се само нешто што ќе ви ги разлади летните денови. Тие ве одржуваат удобно, исто така, со целосно еластичен појас и прилагодлив кабел за влечење. И не заборавајте на стилот. Вештачка мува, два предни џебови и заден џеб со копче ги позајмуваат овие шорцеви шик детали. Удобна ткаенина за истегнување. Целосно еластичен појас со функционален кабел за влечење. Безбедно копче-преку задниот џеб. Вештачка мува. 7" инсем.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата