• Свеж
Капрезе Менс Цврсти Стебла Слободно Време Мулти Џебови Одбор Шорцеви Плажа Мини Панталони Влечење Задници

Капрезе Менс Цврсти Стебла Слободно Време Мулти Џебови Одбор Шорцеви Плажа Мини Панталони Влечење Задници

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Мажи Секојдневни Шорцеви, Модни Шорцеви, Кратки Панталони Со Повеќе Џебови, Тип На Шема На Летна Плажа : Цврст Колордизајн : Еластичен Струк, Врвка За Влечење, Повеќе Џебови, Права Боја На Нозете : Каки, Небесно Сина, Светло Каки, Темно Сина, Црна (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL (Следете Ги табела со големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 97% Памук, 3% Полиестерлонга : Должина На Коленото : Среден Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Овие шорцеви изработени од памук и полиестер, во комбинација со меки и мазни, лесни и дише, издржливи за носење, пријателски за кожата и удобни, флексибилни и еластични, за да ви донесат одлично искуство за пливање.2. Цврстите шорцеви дизајнираат со четири џебови кои можат безбедно да складираат паричник, клуч, мобилни телефони или други џебни ситници.3. Целосна еластична половина со врвка за влечење, може да се користи слободно прилагодлива затегнатост според половината.4. Погоден е за џогирање во теретана, носење дома, пливање, сурфање, трчање, одмор на плажа, спортови со топка и други спортови на вода.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви За Плажа (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Обични Шорцеви Со Права Нога, Шорцеви За Модна Табла, Кратки Панталони Со Повеќе Џебови, Дното На Летната Плажа. Материјал-97% Памук, 3% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневни бех шорцеви, шорцеви со повеќе џебови, еластични кратки панталони со половината, дно со врвки, трендовски и убав. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие шорцеви совршени за плажа, секојдневна, празнична забава, спорт, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата