• Свеж
Зодани Женски Еспадрили Везени Летни Станови Нелизгачки Мазги И Сабо Женски Слајдови Чевли Дами Лесни Лизгање На Платно Чевли Темносина 7.5

Зодани Женски Еспадрили Везени Летни Станови Нелизгачки Мазги И Сабо Женски Слајдови Чевли Дами Лесни Лизгање На Платно Чевли

DEN 415.84
Стока
Достапно е за нарачката

5, САД 7, САД 7. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ѓон против Лизгање : сабо за женски чевли имаат гумен ѓон против лизгање, плус има ефект на нелизгање, има добар стисок на земја, помага да се спречи лизгање. Удобност : овие рамни еспадрили чевли целокупната употреба на релативно дише и кожата-пријателски платно материјали, со исклучителна везени дизајн, дише и суво, носење за да се зголеми удобноста, ви донесе различни одење искуство. Совршен избор за спарување со секојдневен спорт или секојдневен склоп. Може да се користи како влечка дома или како обични станови за одење, што е многу практично. Дишењето и издржливиот дизајн на горниот и отворен грб овозможуваат ногата да дише. Ѓонот е изработен од гумен ѓон кој не се лизга и отпорен на абење, со јасен дизајн на текстура, кој ја стабилизира земјата и не се лизга и е отпорен на абење! Меко, еластично и амортизирање и го намалува притисокот на стапалото.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата