• Свеж
Екена Милвир 1 2 W 1 4 H 1 D Голем центар за цвеќиња на Бредфорд со свитоци, Линденвуд

Екена Милвир 1 2 W 1 4 H 1 D Голем центар за цвеќиња на Бредфорд со свитоци, Линденвуд

DEN 683.68
Стока
Достапно е за нарачката

Нашите апликации и онлети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Секоја шема е внимателно направена по традиционалните и историските дизајни. Секое полиуретанско парче лесно се инсталира, исто како и парчињата од дрво, со едноставни лепила и завршни нокти. Друга придобивка од полиуретан е тоа што нема да изгние или пука, или искривување. Доаѓа до вас фабрички подготвени и подготвени за вашата боја, фиксна завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Рачно врежана за автентичен изглед и чувство. Убава дизајнирана да ги истакне другите архитектонски парчиња. Целосно изшкуркан и подготвен за вашата боја или дамка. Направени по традиционалните стилови. Автентичност на вистински производ од дрво. Може да се користи на мантили, аспиратори и многу повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата