• Свеж
Madенски Lugенски Lugенски Lug Sole Mary Janes

Madенски Lugенски Lugенски Lug Sole Mary Janes

DEN 416.00
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете малку предност на која било облека со оваа Madden NYC Mary Jane, комбинирајќи класични детали и ѓон на платформата. Разновиден стил кој лесно се спарува со кој било изглед, од најновите панталони со широко нозе до вашите омилени фармерки за подигање. Во мека кокошка кожа со удобно перничето и флексибилна надворешна плоча за да останете во чекор дури и со најпрометните денови. Материјал : горен : полиуретан; Постава : ткаенина; Outsole : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета Флексибилна надворешна плоча. Женски lugn ѓон Мери Јанес од Мадден Cујорк.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата