• Свеж
Boardwalk BWK930BP знамето навлезе поли влакно внатре - 58- внатре. Лоби метли - црна

Boardwalk BWK930BP знамето навлезе поли влакно внатре - 58- внатре. Лоби метли - црна

DEN 302.24
Стока
Достапно е за нарачката

Погодна големина на јахта или домашна метла за лесна должност. Цврсти, цврсто спакувани влакна влегуваат во ќошиња и пукнатини додека туркаат прашина и остатоци. Составена од дрвена рачка со обележани врвови, полипропиленски влакна за додадена издржливост. Четирите реда на шиење и метално завиткување обезбедија јачина и сигурност. Црната боја беспрекорно се меша во современи средини. Лесен и преносен за дополнителна подвижност. Одлично за хотели, ресторани, лоби и домаќинства кои се занимаваат со најразлични типови на подови. Цврсто спакувани влакна. Полипропилен со знаме со знаме. Погодна големина за janiorial или домаќинство. Црна, дрвена рачка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата