• Свеж
Време и вирска маица со средна должина на вратот фустан, брои, пакувања

Време и вирска маица со средна должина на вратот фустан, брои, пакувања

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој пат и Tru Midi T-фустанот ќе биде ваш главен гардероба за да изгледате од ден на ноќ. Дефинираниот појас на половината му дава стилско издигнување на основната силуета на Т-фустан. Класично исечено во опуштено вклопување што овозможува простор за лесно движење и удобност. Скриените странични џебови се секогаш плус. Кратки ракави. Директно полите. Одвојлив појас на половината. Странични џебови. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : S. Midi должина. Тркалезен врат; Силуета со маица. Одвојлив појас; Две џебови од страничен шеф. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Појасен плетен миди фустан за жени од време и Тру.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата